Endermologia Gdańsk

Lato to czas kiedy każda z nas chce wyglądać perfekcyjnie. Bycie fit jest wciąż w modzie. Aby mieć wymarzoną sylwetkę, często musimy przejść długi proces wymagający cierpliwości i sporej  motywacji. Co zrobić gdy pomimo naszych starań ciało nie spełnia naszych oczekiwań? Endermologie Alliance to zabieg, który naszą „pomarańczową skórę” będzie miał pod kontrolą, a przynajmniej jest to świetny wstęp aby spróbować się z nią uporać!

Dla mnie ta seria zabiegów, które przeszłam to była czysta przyjemność. Czy też tak macie, że kiedy ktoś zaczyna Wam coś robić, stajecie się senni? Czy to fryzjer, kosmetyczka.. u mnie zawsze błogi relaks. Najchętniej chodziłabym na LPG trzy razy w tygodniu dożywotnio.

Pewnie zastanawiacie się czemu wybrałam te zabiegi nie posiadając zbędnych kilogramów? Cały czas najbardziej zależy mi na utrzymaniu skóry w jak najlepszej kondycji i odwleczenie tego nieuniknionego czyli już widocznego cellulitu. LPG właśnie świetnie spełnił moje oczekiwania. Jeśli jeszcze ten sam zabieg ma oczyścić mój organizm z toksyn jestem już kupiona

Ok, ale na czym polega zabieg?

Enedermologie LPG Alliance  to zabieg cieszący się ogromną popularnością. Jest to najnowocześniejsze urządzenie LPG, które gwarantuje uzyskanie znacznie szybszych efektów niż w przypadku zastosowania klasycznej endermologii. Wyszczupla, modeluje i pomaga pozbyć się cellulitu. Największą zaletą tej metody jest precyzyjność, ponieważ działa dokładnie w miejscu gdzie powstaje cellulit, poprzez stymulowanie komórek organizmu do odbudowy. Nie ma znaczenia, czy problemem jest cellulit wodny, tłuszczowy lub cyrkulacyjny- ta metoda poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej opornym rodzajem nierówności. Zabieg jest delikatny, nieinwazyjny i bardzo mocno zbliżony do naturalnego masażu. Efekty pojawiają się stopniowo, a terapia przebiega łagodnie. Masaż limfatyczny i wibracje świetnie eliminują toksyny z organizmu. Stymulują unaczynienia oraz poprawiają krążenie krwi i limfy. Endermologie jest także polecany w terapii przeciwobrzękowej i ujędrnianiu skóry po odchudzaniu. Bezkonkurencyjnie to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów na cellulit.

Wiecie, że wskazany jest także dla kobiet w ciąży po pierwszym trymestrze? Często pod koniec ciąży, przyszłym mamom bardzo puchną nogi, zbiera się woda. LPG to świetne rozwiązanie na tę bolączkę.

Szczegóły zabiegu…

Przed rozpoczęciem dostajecie tzw Endermowear czyli biały kombinezon, w którym odbywa się zabieg. Umożliwia on lepszy poślizg głowicy, którą jesteśmy masowani.  Wspomniana głowica, zasysa naszą skórę wprawiając ją w delikatne wibracje. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

Jest to na duże ułatwienie i ulga dla kobiet, które nie do końca czują się komfortowo odsłaniając swoje ciało. Tutaj jesteście w pełni zakryte i możecie bez barier cieszyć się zabiegiem. Następnie ustalacie sobie z osobą wykonującą zabieg na jakich partiach ciała najbardziej chcielibyście popracować przez te 40 minut. Później kładziecie się i cieszycie chwilą relaksu. Oczywiście w miarę upływu czasu, np. przy kolejnych zabiegach moc zasysania i wibracji na pewno będzie większa, ale wg mnie to nadal przyjemne odczucie aniżeli ból. U mnie skupiałyśmy się na brzuchu, pośladkach i udach.

Kluczową sprawą przy pełnej kuracji endermologicznej jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania oraz uprawianiu aktywności fizycznej. Dodatkowo aby wspomóc oczyszczanie organizmu musicie pić minimum 2 litry płynów dziennie. Co niby jest oczywistością… ale wiadomo jak to jest w rzeczywistości.

Pełna kuracja, dzięki której osiągniemy satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów. Jednak wszystko zależy od celów jakie sobie postawimy przed rozpoczęciem serii zabiegów oraz indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze efekty można zauważyć już po 2-3 zabiegach

Jestem bardzo zadowolona z mojej serii zabiegów. Oczywiście polecam Wam z całego serca wybranie się do CLINICANOVA w Gdańsku (klik). Mają najnowszy sprzęt i przemiłą, bardzo fachową obsługę. Zdecydowanie jest to moje miejsce gdzie będę wracać.

admin